Іспанія » Малага
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн



   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Головне місто на узбережжі Коста дель Соль і адміністративна столиця провінції стоїть на великій прибережній рівнині і впирається своїми передмістями підніжком однойменних гір.

Mалага (іспанці вимовляють з наголосом на першому складі) - другий, після Севільї, за значимістю місто Андалусії, в якому проживає понад півмільйона людей.

В середні віки при арабів місто служив основним портом королівства Гранада і процвітав. Однак після вигнання маврів Малазі сильно не пощастило: Севілья і Кадіс отримали монопольне право на торгівлю з щойно відкритої Америкою, а місту довелося задовольнятися роллю порту місцевого значення. Та ще й пірати постійно діставали своїми набігами. Ситуація змінилася в XIX столітті, і зараз порт Малаги - один з найбільших в Іспанії.

На сході міста височіє Хібральфаро - «Гора з маяком». З пагорба добре видно вся рівнина і порт. Місце стратегічне, тому фортеці тут будували з найдавніших часів. Від останнього замку епохи Насрідов добре збереглися тільки фортечні стіни.

Біля підніжжя пагорба розташована фортеця Алькасаба, побудована арабами в XI столітті на руїнах римського бастіону і пов'язана з замком переходом по мурі.

Наявність приставки «аль» в назві однозначно вказує на арабське походження, хоча реальних слідів перебування маврів майже не залишилося. Фортеця Алькасаба католицькі королі перетворили в свою резиденцію, де під захистом подвійного кільця стін відчували себе цілком затишно.

Нижче Алькасаба добре зберігся римський амфітеатр (I ст.) Класичної форми. Свого часу уламки римських споруд широко використовувалися арабами для будівництва оборонних рубежів. Така ось історична спадкоємність.

У Алькасаба розміщується археологічний музей.

Уздовж порту простягнувся парк Paseo del Parque з рідкісними для Європи субтропическими рослинами. Цікаво, що ця ділянка суші відвоювали у моря: колись тут плавали рибки.

Кафедральний собор Малаги заклали на місці колишньої мечеті ще в 1528 році, проте будівництво затяглося більш ніж на два століття. До зведення собору і оформлення інтер'єрів в різний час доклали руку кілька архітекторів, в результаті чого він являє собою химерне змішання різних стилів. Одна з його веж через нецільове використання коштів так і залишилася недобудованою. У зв'язку з чим собор в народі прозвали Ла Манкіта - «одноручка».

Фортеця Алькасаба, замок Хібральфаро і Кафедральний собор відкриті для відвідування.

Площа Plaza de la Merced в історичному центрі міста - популярне місце молодіжних тусовок. Тут в будинку №15 в 1881 році народився Пабло Пікассо. Зараз в цьому будинку знаходиться його музей. Будинок-музей не потрібно плутати з новим музеєм живопису Пікассо розташованим неподалік.

Довгий час на батьківщині художника не було музею його робіт. Лише восени 2003 року під девізом «Пікассо повернувся додому» в присутності короля Хуана Карлоса і королеви Софії історична справедливість була відновлена.

Унікально сама будівля нового музею: в старовинному особняку (XVI ст.) Вдалося розмістити просторі зали, обладнані за останнім словом техніки. У колекції робіт, крім живопису, представлені також скульптури, вироби з глини, дерева і металу не тільки розфарбовані, але і зроблені самим художником. Багато робіт подаровані музею дочкою Пікассо, яка мешкає в Малазі.

Для шопінгу є кілька великих торгових комплексів з паркуванням: Carrefour, El Corte Ingles, Larios Centro, а бутиками заповнений практично весь історичний центр.

В районі вулиць Marques de Larios, Calle de Granada і площі Plaza de la Constitucion кількість барів на квадратний метр більше, ніж де б то не було в Європі. У вихідні місцеві жителі зазвичай виходять з дому ближче до півночі і сидять з друзями за пляшкою вина до самого ранку.

У серпні в Малазі проходить грандіозна Malaga Feria - традиційний ярмарок, що вважається другою за розмахом в Європі. Галасливі процесії, музика, фламенко, атракціони, жвава торгівля ... - ярмарок в Малазі живий свідок веселих ярмаркових традицій середньовічної Європи. Врахуйте, що все найцікавіше починається із заходом сонця.

Semana Santa - Святий тиждень - з найбільшим розмахом відзначається саме в Малазі. Між вербною неділею і великодньої суботою на вулицях цілодобово звучить музика, і проходять урочисті ходи, що нагадують наші хресні ходи.

Приховують обличчя кається грішники в гострих капюшонах, що несуть величезні хрести, справляють сильне враження. Потрапити в їх число - велика честь, адже заявки подаються за рік вперед. Місць мало, а грішників - багато ... Це хвилююче видовище незалежно від того, релігійний ви людина чи ні.

Приїжджайте в Малагу. Нудно не буде!

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd