Іспанія » Вся Іспанія » Мрії королів
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Мрії королів
8 днів / 7 ночей
Програма туру:
1 день     
 
Прибуття в Барселону. Зустріч в аеропорту.Трансфер в отель.Размещеніе в готелі в Барселоні *.
Виїзд на шоу «Співаючі Фонтани» (для рейсів прибувають до 18:00. Дане подання є безкоштовним, тому в разі його відсутності з об'єктивних причин компенсація не передбачена). Вечеря для забронювати та оплатити напівпансіон.
* Гід, вказаний в програмі, приступає до роботи з групою з неділі, по суботах всі обслуговування надають інші представники компанії.
2 день   
Сніданок. Оглядова екскурсія по Барселоні - Саграда Фамілія, Пасео де Граса, Будинок Міла, Будинок Бат'ё, гора Монтжуик, TheDiamondPalace- одного з найбільших ювелірних магазинів Европи.Виезд до Валенсії. Оглядова екскурсія по Валенсії. Вільний час в центрі міста. Oсмотр Міста Наук та Мистецтв. Розміщення в готелі. Вечеря для забронювати та оплатити напівпансіон.
3 день  
Сніданок. Виїзд в Мадрид. По дорозі в Мадрид Екскурсія в Толедо - магазин-фабрика знаменитої толедської стали, Кафедральний Собор, каплиця Сан Томе (квитки включені). Розміщення в готелі. Вечеря для забронювати та оплатити полупансіон.Возможность придбати екскурсію «Автобусна екскурсія по Мадриду» (за бажанням за доплату)
4 день    
 
Завтрак.Пешеходная екскурсія по місту (пл.Пуерта дель Соль, пл. Майор, старе місто, собор Альмудена, Королівський Палац, пл.Іспаніі).
За бажанням - екскурсія у палац-монастир Ель Ескоріал (за доплату) Вечеря для забронювати та оплатити полупансіон.В один з днів перебування в Мадриді є можливість самостійно відвідати музей Прадо (вхідний квиток НЕ входить у вартість туру).
5 день   
 
Сніданок. За бажанням - екскурсія в Сеговию, древню столицю Кастилії, знамениту королівським замком Алькасар і римським акведуком. (За доплату)
Вечеря для забронювати та оплатити полупансіон.По бажанням - відвідування шоу Фламенко (за доплату)
6 день    
 
Сніданок. Виїзд в Сарагосу. Вільний час. Самостійний огляд Собору та площі Діви Пілар. Виїзд на Коста Брава. По дорозі в готель, є можливість придбати (за бажанням) екскурсію в Монтсеррат (за доплату), (екскурсія відбудеться на розсуд гіда і тільки в тому випадку, коли вся група або більшість згодні її на проведення). Розміщення в готелі. Вечеря для забронювати та оплатити напівпансіон.
7 день   
 
Сніданок. Екскурсія в Фигейрос, в театр-музей Сальвадора Далі-вхідні квитки включені. Після огляду музею - вільний час для обіду і виїзд в Жірону - Старе місто, Кафедральний Собор (за доп. Плату), Єврейський квартал, церква Сан Феліу (за доп. Плату). Вечеря для забронювати та оплатити напівпансіон.
8 день
 
Сніданок. Виїзд в аеропорт Барселони.
 
 
 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd