Великобританія » Подорожі по країні » Англія-Шотландія-Уельс 13 днів
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Англія-Шотландія-Уельс 13 днів

 
Дні
ПРОГРАМА*
Розміщення
1 день
Прибуття в Лондон. Трансфер в готель, розміщення.
Heathrow airport:
St Giles Feltham
Hounslow Road, Middlesex TW14 9AD
+44 20 8817 7000     
2 день
Збір групи.
екскурсія вКембрідж
Подорож по Англії почнеться з відвідування знаменитого старовинного міста-університету Кембридж (Cambridge). На пішохідній екскурсії ви познайомитеся з історією і багатовіковими традиціями коледжів Університету, легендами мостів, дізнаєтеся, що таке хронофаги, де знаходиться картина Рубенса, написана всього за 8 днів, через скільки воріт треба пройти щоб отримати диплом в Сенаті, як дізнатися справжнього студента в коледжі святої Трійці, чому один шар моста коледжу Клер позбувся одного сегмента і багато іншого. У вільний час можна відвідати один з коледжів, прогулятися по мальовничих вуличках, покататися на човнику по річці або заглянути в розкішний музей Фітцуїльяма і перекусити в кафе або ресторані.
York/Leeds area:
Jurys Inn Bradford
2 Thornton Rd, Bradford BD1 2DH
+44 1274 848500
3 день
Йорк - Единбург
Йорк- один з найдавніших міст Британії, історія якого сягає часів Римської Імперії. Головною визначною пам'яткою міста є величезний готичний Кафедральний собор (York Minster). Колись сліпуче білий, собор знаменитий своїми вітражами, різьбленням по каменю і дереву. Крім відвідування собору вас чекає прогулянка затишними вуличками старого Йорка, в тому числі, вузенькою Шемблз (Shambles), де знаходиться найменша католицька церква і фахверкові будинку, кланяються один одному. У вільний час можна буде відвідати інтерактивний музей вікінгів (Viking Centre), вежу Кліффорд, Будинок скарбів або Замковий музей. У другій половині дня переїзд в Едінбург з зупинкою на кордоні Англії і Шотландії.
Edinburgh or area:
 
Britannia Hotel
69 Belford Rd, Edinburgh EH4 3DG
+44   871 221 0243
или
Travelodge Cameron Toll, 43 Craigmillar Park, Edinburgh
или
Travelodge Stirling City Centre,
1 Goosecroft Rd, Stirling FK8 1JA
 
 
4 день
Оглядова екскурсія по Единбургу
Едінбург - казкове місто, що розташовує до тривалих піших прогулянок і цікавих відкриттів. Захоплюватися тут можна буквально все: починаючи від вузеньких вуличок і міської архітектури, і закінчуючи шикарними музеями, соборами, ресторанами і монументами. Під час екскурсії ви побачите найцікавіше:
Единбурзький замок, зведений на вершині скелі, яка колись була частиною вулкана. Протягом своєї історії він був резиденцією шотландських королів, притулком католицьких ченців, військовим стратегічним об'єктом і навіть в'язницею. Під час екскурсії по замку ви зможете побачити оригінальні королівські регалії, посидіти на троні і потримати старовинний меч.
Середньовічна вулиця в самому центрі Единбурга - Королівська Миля (Royal Mile) від Палацу Холіруд до Единбурзького замку. Тут досить багато місць, гідних відвідування: міська площа, молодіжний квартал Хай-стріт, місце для покупок найцікавіших і унікальних сувенірів - площа Лонмаркет, собор Святого Егідія та ін.
Пам'ятник Вальтеру Скотту- унікальне неоготическое спорудження з барельєфами і скульптурами героїв творів Скотта.
Охопити всі визначні пам'ятки шотландської столиці в одній екскурсії не вийде, але у вільний час буде можливість відвідати інші пам'ятки шотландської столиці:
Королівський палац Холірудхаус - головну резиденцію Марії Стюарт, королівську Яхту Британія, музей письменників, присвячений життю і творчості великих шотландців: Роберта Бернса, Вальтера Скотта і Роберта Льюїса Стівенсона, центр спадщини віскі, Музей дитинства, музей Ілюзій або Національну картинну Галерею, а спраглих більш яскравих вражень може зацікавити прогулянка по едінбурзьким склепів і підземних тунелях слідами відьом, привидів та середньовічних вбивць.
5 день
Палац Скоун - віскікурня BlairAtholl- замок Блер
Скоун (SconePalace) - палац на мальовничому березі річки Тей, примітний тим, що тут протягом кількох століть коронувалися претенденти на корону Шотландії. А Камінь долі, допомагав відрізнити справжнього патріота від самозванця. Зараз у палаці знаходиться унікальна колекція французьких меблів і картин, порцеляни й виробів з пап'є-маше, старовинний орган і сад з орхідеями.
Знайомство з Шотландією буде неповним без відвідування віскікурні. Віскі - напій культовий для шотландців. Дізнатися історію, побачити процес виробництва, продегустувати справжній скотч ви зможете на віськікурне BlairAtholl.
Казкового замку Блер (BlairCastle), поклала початок древня вежа 13 століття. Унікальна колекція зброї та обладунків, картин, меблів, посуду; розкішні зали і кімнати з вишуканою ліпниною. У вільний час можна прогулятися по парку з величезними модринами, заглянути в парк Геркулеса і помилуватися оленями.
Inverness area:
Macdonald Strathspey Hotel
Aviemore PH22 1PN
+44 344 879 9152
6 день
Інвернесс - озеро Лох -Несс - Форт Вільям - замок Інверарі
Подорож по регіону Хайлендс почнеться з знаменитого озераЛох -Несс. Це таємниче озеро - місце проживання водяного чудовиська. Якщо навіть вам не пощастить побачити Нессі, поїздка уздовж озера все одно залишить приємне враження: красива панорама, руїни замку, і шлюзи легендарного Каледонського каналу.
Зупинка на обід в Форт-Вільям біля підніжжя найвищої гори британських островів Бен Невіс. Переїзд через долину Гленко з тими, хто плаче водоспадами.
Відвідування замку Інверарі (InverarayCastle) - витонченого замку «з французьким акцентом». Це фамільне володіння герцогів Аргайл. Меблі на гнутих ніжках, біло-блакитні гобелени, розписані вручну шпалери - у всьому видно смак і достаток, і не знайти і сліду традиційної шотландської суворості. Замок стоїть на березі дивовижної краси озера Лох Файн, в оточенні прекрасного саду.
Прибуття в Глазго (Glasgow).
Glasgow area:
 
Milton Watermill Hotel
 Bladda Ln, Paisley PA1 1SR
+44 141 889 3201
или аналогичный
7 день
Глазго - Гретна Грін - Озерний Край - Ліверпуль
Невелика оглядова екскурсія по Глазго.
Зупинка в останньому містечку Шотландії Гретна Грін. Ви дізнаєтеся дивовижну історію цього, начебто, зовсім непримітної містечка.
Національний парк Озерний край (Lake District National Park): м'які обриси гір і пагорбів, тінисті ліси і мальовничі озера завжди приваблювали сюди художників і поетів. У містечку Боунесс (Bowness) на найбільшому озері парку - Віндермер (Windermere) ви зможете покататися на кораблику, адже тільки так можна оцінити пишноту Озерного краю.
Оглядова екскурсія по Ліверпулю- місту-порту, батьківщині Бітлз. Тут ми зупинимося на вулиці Метью-стріт біля клубу Каверна, де колись виступала легендарна група. Розміщення в готелі в Честері.
Chester area:
Mercure Chester Abbots Well Hotel
Whitchurch Rd, Christleton, Great Boughton, Chester CH3 5QL
8 день
Честер - Карнарфон - Парк Снудонія - острів Англсі
Прогулянка по вулицях і стародавніх стін Честера, звідки видно залишки римських терм і амфітеатру. За бажанням можна відвідати чудовий собор, де живе справжній чорт.
Ще трохи і ви в Уельсі - країні замків, пісень і легенд. У місті Карнарфон (Caernarfon) - стародавній столиці Уельсу, розташованому на узбережжі Ірландського моря, ви відвідаєте вражає своєю міццю замок, який є одним з ланок Залізного кільця Едуарда I, і де спадкоємець престолу проголошується принц Уельський.
На острові Англсі - зупинка в місті, назва якого складається з 58 букв, в сувенірному магазині якого ви зможете купити найкращий сувенір з Уельсу.
Подорож по національному парку Сноудонія (Snowdonia), де перед вами відкриються одні з найбільш приголомшливих в Британії видів, включаючи найвищу гірську вершину Англії і Уельсу - Сноудон. Зупинка в фольклорної селі Бетс-е-Койда (Betys-y-Coed) в національному парку Сноудонія.
9 день
Стратфорд-на-Ейвоне- замок Уорвік
Стратфорд-на-Ейвоне- затишний і дуже типовий англійський містечко, батьківщина Вільяма Шекспіра. Під час прогулянки ви відвідаєте церкву святої Трійці, де покоїться прах поета, зможете зазирнути в будинок, де жила його сім'я і побачити школу, яку відвідував юний Вільям.
Відвідування замку Уорвік - замок, в якому зосереджена тисячолітня історія Англії, де є справжні вежі, бастіони, що опускається решітка, прівратніцкой, навісна вежа. Тут проводиться реконструкція лицарських турнірів, можна відвідати в'язницю і музей першої домашньої електростанції. В даний час замок є філією музею мадам Тюссо: у всіх куточках замку ви зустрінете воскові фігури знаменитих історичних персон Британії.
London:
Royal National
38-51 Bedford Way, Russell Square, London WC1H 0DG
+44   20 7637 2488
10 день
Оглядова екскурсія по Лондону - Віндзор
Знайомство зі столицею Великобританії, під час якої ви побачите історичні пам'ятники і пам'яток міста: Біг-Бен, Парламент, Вестмінстерське Абатство, Трафальгарську площу і площу Піккаділі, меморіал принцу Альберту, старий Скотланд Ярд. Ви проїдете по Фліт Стріт, яка приведе вас в район Сіті, який є окремим містом, де побачите приголомшливий, з рідкісним для архітектури Лондона куполом - Собор Святого Павла, Тауерський замок, Тауерський міст і багато іншого.
 
Екскурсія в Віндзорський замок (Windsor Castle) - діючу королівську резиденцію.
Повернення в готель.
11 день
Вільний час. Час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.
12день
Вільний час. Час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.
13 день
Трансфер в аеропорт. Щасливої ​​дороги!
 


 

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd